Lenda sõber, lenda: unenägu

Tänane unenägu siis.

Ma viibisin ühes toas, lisaks oli seal veel hulk tegelasi: minu lapsed ja mõned suured inimesed, nende hulgas ka Kaja. Igatahes oli teemaks see, kas ja kuidas inimene lennata saab. Enamus inimesi oli selle poolt, et nüüd on tõesti soodne aeg lendamiseks kätte jõudnud. Mõni neist isegi proovis seda - hüppas õhku ja püsis seal tavapärasest kauem. Samuti ka mina, kuid nagu öeldakse "tunnet ei tulnud peale" - st. lendama ei hakanud.

Mõne aja möödudes proovisin uuesti, sest siis oli minu meelest palju sobivam hetk kui varem. Ma tundsin, et nüüd on kindlalt õige aeg käes ja minu lendamise tund on tulnud. Hüppasin - ei midagi. Hüppasin veel - juba midagi tundsin. Tõukasin ennast kolmandat korda - ja olingi peaaegu lae all. Kui siis haaras Kreete millegipärast minu jalgadest ja nii ma potsatasin alla tagasi. Aga kuna tunne oli käes, siis proovisin kohe uuesti. Ja olingi taas jälle lae all, Kreete tahtis taas minu jalgadest haarata, kuid teised manitsesid teda et "ära tõmba, vaata kui hästi tal praegu lendamine läheb". No ja siis ta lihtsalt hoidis mu jalgadest kinni ning "ujutas" mind mööda toalage edasi-tagasi.

Igatahes see oli väga imeline tunne, tean väga selgelt et mulle kohutavalt meeldis lennata. Tegemist oli mingi sellise nähtusega, et kuskil inimese kõrgusel kulges maa külgetõmbejõu "vöö" - kui sellest ülespoole hüpata - siis võidki saavutada lendamise ning külgetõmbejõud on hoopis üleval. Nii ma siis olingi seal, hõljusin kergelt vastu lage - vahepeal vabastasin ennast Kreete haardest ja liikusin iseseisvalt seal toas ringi. Proovisin ka alla tulla ja uuesti üles minna - see kõik oli väga mõnus.

Üles ärgates oli vaid see tunne, et kui õues sellest "nähtamatust külgetõmbejõu vööst" üle hüpata, et kui kaugele siis läheb ? Igatahes mulle tundus, et mitte lõputult, vaid et siis jääks kõlkuma kuskile 50-100 m kõrgusele. Muidugi käis peast läbi et siis oleks üks köis abiks ümber keha.

Soovitan: hüpake ja lennake, see on väga mõnus !

Kommentaarid (1) -

  • Tiiu

    11.08.2005 3:08:19 | Vasta

    Ma olen teinud sellist meditatsiooni, kus tekib sellinme tunne, et lahkud oma kehast ja vaatad end eemalt, siis on ka selline tunne, et nagu lendaks, aga mitte korgele, vaid vast paari meetri korgusele.
    Hiljem olen seda visiooni ka ohtuti enne uinumist tundnud. Haruldaselt kerge on olla!
    Mumm              

Lisa kommentaar

Loading