Xdream sügisene osavõistlus Viljandis

Täna toimus Xdreami sügisene osavõistlus - sprint, ütlen kohe et SuperLux. Väga mõnus võistlus toimus - nagu alati. Kuigi ma eile ennustasin, et meie finisiajaks tuleb ca 7 tundi, siis tegelikult lõpetasime ajaga veidi üle 5-e tunni.

Võistles EMT segavõistkond - segased@emt - koosseisus Leivo Sepp, Kaja Pino, Alar Jõeste.

Tulemus: aeg 5:23 (see on juba koos 15 min trahviajaga, mille mina kogemata tekitasin) ja mis kõige olulisem - LÕPUKS ometi sellel etapil võitsime meie pikaaegset kallist konkurenti Hekotek sega. Niiet segavõistkondade arvestuses tulime 9. kohale ja lõpetas üldse 11 segavõistkonda.
Üldarvestuses tulime 41 lõpetaja hulgast 35 kohale.

Võitja oli muidugi ISC Adventure Team (Heiti Hallikma, Randy Korb, Rain Lond) ajaga 3:32 - Eesti esivõistlejad multispordis.

Pildialbumi panin ka juba üles. Kaja kirjutab (nagu alati), veidi pikemalt sellest käigust. Vaata Lembitu Kuuse kommenteeritud ETV kokkuvõtvat spordiuudist selle kohta.

xdream sügis Leivo Sepp

Kaja Pino xdream sügis

Alar Jõeste xdream sügis

Kommentaarid (2) -

 • Kaja

  25.09.2005 23:59:46 | Vasta

  Ja nii märjad näeme siin välja muidugi seetõttu, et käisime ujumas! Kõigepealt 200m üle Viljandi järve ning siis veel mingis mõnemeetrises, kuid sügavas mudases veekogus. Esimene oli vabatahtlik - alternatiiv oli ümber järvenina joosta -, teine kohustuslik: rajameistri soov saatis kõik veetakistust läbima.

 • Leivo

  26.09.2005 1:50:07 | Vasta

  Kaja ise muidugi väljus sealt (nagu kaunile daamile kohane) kuivade patsidega.
  Kuid Alar ja Leivo seevastu hüppasid sinna mudakraavi sisse peakat.

Lisa kommentaar

Loading