Narva poolmaraton EMV 4. koht

13. juuni 2015 toimus Narvas poolmaratoni (21,1 km) Eesti meistrivõistlused. Vanuseklassi M40 arvestuses saavutasin 4. koha ajaga 1:21:01 (üldarvestuses 37. koht). Protokollis on küll märgitud 5. koht, kuid seal vahel on üks mees mitte-eestlane, seega eestikate arvestusest jääb tema välja. Samamoodi ei saa Mukunga Eesti meistriks, vaid seda on Fosti.

Hea rada, mõnus ilm, samm kerge ja minek hea. Kuid ausalt öeldes saan ilmselt treeneri käest sugeda kuna jooksin mugavusstoonis ja seetõttu jäi päris eesmärk tegemata. Eks ma jätsin endale arenemisruumi ning alla 1:20-e pean järgmine kord jõudma. Seekord siis keskmine tempo 3:50 ning keskmine pulss 168.

Pulss ja enesetunne jooksu ajal iseloomustabki seda, et jooksin mugavustsoonis. Vaid viimasel kilomeetril ületasin seda veidi. Lootsin nimelt lõpus Indrekuga finišit teha ja vajutasin veidi pedaali, kuid mul on siiralt kahju et see ainult minu ürituseks jäi. Samas kogu jooksu kiireim kilomeeter oligi viimane: 3:36 min/km.