Ööloomaaed...

... nii seda suveõhtust ekskursiooni Tallinna loomaaias äärmiselt laheda ja mõnusa jutuga teadlase Aleksei Turovski saatel nimetati.

Elevant Fantastilise jutuoskusega mees, kõik loomad Tallinna loomaaias on talle nimeliselt tuttavad ja kõigiga on tal omad jutud rääkida. Näiteks selle elevandi aju kaalub üle 4 kg ja teda dresseeritakse iga päev. Üks ülesanne mida ta teeb, on ühe suure ja raske käru lükkamine mäest üles. Me pakkusime välja, et ta võiks siis kohalikel ehitustöödel tasuta suure jõuga abimees olla - jah võiks küll, ainult et ta on liiga aeglane :-)

KääbusjõehobuKääbusjõehobu seevastu ajab oma lõuad väääga laiali. Kuid see tähendab vaid seda, et ta ootab sinna midagi rohulaadset pistetavat. Aleksei rääkis, et kui see loom hirmutada tahab siis käib tal suu kuni 180 kraadi lahti ning kihvad on sellisel juhul tõeliselt ohtlikud. Kuid praegusel juhul jagas Aleksei talle lihtsalt maitsvat rohelist.

 

TiigerLõvi

 

 

 

 

 

 

 

 

Üldse oli Alekseil selline mõnus kott kaasas, kust ta pea iga puuri juurde jõudes leidis mõne rohututi mida oma sõpradele pakkuda.

Sõnaga, soovitan teil selle mehega koos loomaaia tiirule minna - fantastiline kogemus.

Lisa kommentaar

Loading