Kaunis laupäev lastega

Lapsed olid nõus jalgrattaga sõitma tulema tingimusel kui enne läheme rulluisutama.

Parkisime auto russalka juurde - ja ennäe - terve üks Pirita tee pool oli vaba uisutamiseks. Tegelikult siis toimus seal MaximusCup Pirita Rulluisusõit.

Seetõttu siis valisime mereäärse siledama tee uisutamiseks ja plaanisime tavapäraselt lauluväljakule minna - aga võta näpust. See kant oli tänasel päeval ikka väga üleüritustatud.
Nimelt lauluväljakul toimus täna 18. Maijooks. Ja mitte ainult - lisaks oli seal kohal ka lõbustuspark Veerev Wonderland. Ühesõnaga siis me väga pikalt ei rulluisutanudki.

Hiljem läksime ratastega Pirita metsa kammima ja oma tavapärast mängu mängima.

Põhiline on see, et Ramses on nii kiireks saanud, et kui tema juhtimise kord tuli, siis oli tüdrukutel tõsiselt tegu temal järgi püsimisega. Ta pani ikka hirmsa "kimoga" seal mööda metsa ringi - uskumatu. Järgi jõudsime talle vaid seetõttu, kui tal mõni apsakas juhtus.
Näiteks ühes kohas avanes meile pilt: kitsas teerada, vasakul poolel kõrge mägi üles, paremal poolel kõrge mägi alla, tee ise kaetud suurte juurikatega ja sealsamas teeraja peal kasvamas üks suur puu. Ratas oli enne seda puud külili maas ja Ramses ronis juba mäest üles - see vaatepilt oli väga naljakas, kuid arusaadavalt oli Ramses ainuke kellele ei meeldinud et selle üle naerdakse...
Kokkuvõttes: Ramses oli vastu puud sõitnud ja siis kukkunud ning mäest alla veerenud :-) Selle koha nimeks sai Ramsese Puu.
Ühe teise koha nimeks sai Kreete Juurikad (kus tema kukkus) ja Laura nimetas seda kohta järjekindlalt ikka kapsahautiseks.

Selle üle, et naised ja mehed erinevad on arutlesin ükskord. Naised kuulavad linnulaulu aga mehed sõidavad. Näiteks seal Pirita metsas ütles Kreete täiesti ootamatult, et tema kuulis metsvinti laulmas - täiesti selgelt. Peale tema ütlust ma üldse alles esimest korda kuulsin, et jah - tõesti-tõesti - mingid linnud laulavad :-) Ramses tahtis ka osaline olla ja teatas, et tema on ka ükskord kunagi parti näinud.

Tagasiteel kohtasime Russalka juures pulmalisi kes lasid 2 valget tuvi lendu, hiljem ka ühe kõve põraka (aupaugu) ja käisime meres jalgu solistamas.

Lisa kommentaar

Loading