Eesti ainuke XC-mägirattasari 2006

Hansapanga noorte mägirattasari 2006

Suur tänu Kajale kes raja ääres pilte klõpsis.

Leivo Stardis

Leivo rajal

Leivo finishis

Leivo finish

Rajast endast samuti veidi:

Eliidi- ja sportklassis on kõige raskem rada, mina sõitsin harrastajate klassi. Vahe seisnes vaid ühes laskumises ja tõusus. Ausalt öeldes mulle oleks see tegelikult meeldinud - mulle üldse meeldivad sellised ülikeerulised ja tehnilised rajad. Sest see iseloomustab kõige paremini rattavalitsemist!

Rajal oli tegelikult vaid kaks rasket tõusu - üks kiriku taga, kus tõusule eelnes jää ja lumesegune porimülgas ning teine raja kaugeimas otsas, mis oli lihtsalt järsk.

Mina oleks seekord isegi oluliselt rohkem suutnud vajutada, kuid tagumiste hammakate peal viskas olulise sopa tõttu kett üle - tulemuseks oli see, et ma pidin kõik tõusud jala võtma ning vändata sain vaid sirgetel ja laskumistel. Tõusudel oleksin lihtsalt keti või käikari pooleks astunud.

Finišis olid eliidimehed ikka väga pipid (sopased) - harrastajate lõpetajad nägid oluliselt paremad välja :-) Üldiselt mulle meeldib see sari palju rohkem kui Elioni Cup - seda viimast ma sel aastal arvatavasti ei sõida. Kuid käesoleva XC-sarja kohta vaatan küll positiivselt - kui ajad klapivad lähen veelgi. Järgmine etapp on 13.05 Jõhvi.

Siin veel mõned pildid rattasõidust.

Kommentaarid (1) -

  • Rando

    22.04.2006 22:48:14 | Vasta

    Kuidas rada oli? Tappev?

Lisa kommentaar

Loading