Aastalõpu seiklussport 12h

Kui normaalsed inimesed kell 5 magavad, siis meie ärkasime kell 3 öösel, et süüa ning viieks starti jõuda.

Finiš oli õhtul kell 17:00.

seiklussport

Start rattale. Kahjuks paar minutit liiga hilja, kuna just jõudis trakats tee lahti lükata st. paar kilomeetrit saime ka sõita. Ja esimene punkt oli nagu naksti 45minutiga käes.

start rattale

Temperatuur oli 9.
Kraadi miinust.

Harjutasime korduvalt ratta lükkamist lumes. 3 tunni pärast juba vahetusala ja lisaülesanne. Kuna esimesed tiimid panid pooliku juhendiga rajale siis lasti kõik sellisel moel. Tegelikult oli korraldaja mõelnud seda, et üks ratas vahetatakse kelgu vastu. Välja tuli aga nii, et võeti lihtsalt kelk kaenlasse ja sõideti ratastega üks tiir. Juhtub :-)

Suusatamine. Maanteed olid kõik lumivalged ning Saku suusaradadeni sai kivilihvi kartmata mööda autoteid uisku lasta. Trossmann oli kõva tegija ning lükkas ca 2/3 suusaraja peal vagu lahti. Kuigi ta eelnevalt oli lubanud kõige viimane olla ja ära surra :-)

Ratas. Sedapuhku siis pikem kui alguses. Rattaraja üks huvitav punkt oli näiteks saare nurk. Aga teadaolevalt on kõik Männiku karjääri järved tänaseks jäätunud – seega ujumisetappi polnud.

Teine lisaülesanne: priimused välja ja … ? ei mitte vett keetma, ei mitte puljongit tegema ... vaid iga tiim tegi endale hõõgveini.

Treking. See oli kogu võistluse maasikas. Tunde ja tunde matkasime mööda põlvini ulatuvat lund kus kõige suurema töö tegi rajalükkamises ära UrmoA.

Ratas. Kuna nüüd oli vaevalt tund finišini siis leppisime käepärast olnud rajameistritega kokku, et teeme viimase kaardiosa sirgeks ja selle trikiga jõudsime 17:30 paiku lõppu. Temperatuur oli vahepeal –13 peale hüpanud.

Kõik 3 tiimi olid terve raja jooksul koos nagu üks sõbralik 12h kestev rahvamatk (no ütleme tempokas seiklusspordi sugemetega rahvamatk :-). Rajameistrid Tiit ja Erki küll püüdsid meid utsitada, et “noh, ikka veel kõik koos või”. Aegajalt olidki erinevad rajavalikud ja Randy oma tiimiga mõnel hetkel ka kuni 10min ees – kuid hõõgveini juures jälle koos.

seiklusspordi lõpetamineTulemused. Tiimide moodustamisele saranselt jagati ka kohad loosimise teel. Kaja isikus fortuuna tõmbas välja järgmise paremusjärjestuse:

1. Randy, Sven, UrmoA 
2. Leivo, UrmoL, Kristjan
3. Heiti, Elo, Silver

Head Uut Seiklusspordi aastat!

Pingbacks and trackbacks (1)+

Lisa kommentaar

Loading